BOROVICOVÝ A BUKOVÝ NÁBYTOK

 1. Borovicové a bukové drevo má prirodzené vlastnosti konštrukčné a ekologicko- kvalitný drevený nábytok značne prevyšujú nábytok z MDF dosiek a iného materiálu.
 2. Nábytok vyrobený výhradne z masívneho borovicového, alebo bukového dreva (v závislosti od modelu). Výnimkou sú dná šuflíkov a zadná stena. Presná špecifikácia týkajúca sa daného modelu sa náchadza v ponuke.
 3. V otvorenom a sklenenom nábytku je zadná stena vyrobená z obloženia. (Nábytok z kolekcie Rustical).
 4. Predné časti sú vyrábané z bezuzlového dreva, zatiaľ čo bočné a zadné časti z dreva, ktoré majú uzly.
 5. Na štruktúre dreva sú viditeľné letokruhy a iné prirodzené vlastnosti dreva. Nerovnosť konštrukcie a letokruhov, uzly, prefarbenia a praskliny sú výsledkom manuálneho spracovania, štylizáciou nábytku a práce charakteristickej pre borovicové drevo.
 6. Nábytok vyrobený z borovicového a bukového dreva a ich uzle, letokruhy, nerovnosti, praskliny sú jedinečné a prirodzené pre borovicové a bukové drevo.
 7. S postupom času sa uzle a letokruhy sa stávajú čoraz viac viditeľné a na povrchu nábytku sa môžu objaviť prefarbenia.
 8. Neviditeľné miesta sú impregnované.
 9. Prezentované fotografie sa môžu mierne líšiť od reálneho vzhľadu – vplyv na to má usporiadanie letokruhov, odtiena nábytkov čo súvisí s individuálnymi nastaveniami obrazovky.
 10. V nábytku z kolekcie Rustical nepoužívame kovové vodica koľajnice. Na želanie zákazníka ich môžeme namontovať.
 11. Borovicový a bukový nábytok bol vyrobený v súlade so stolárskym umením.
pixel